hlavná stránka
emu olej
   rozbor emu oleja
   chemické zloženie
   účinky
   použitie
   výrobky
   napísali ste nám
   zoznam predajní
   objednávka
   články v médiách
o emu
  osvedčenia o chove
  recepty
  emu vajcia
  fotogaléria


Počet návštev:

 

Pocitadlo.sk

 

   

* kúpte výrobky z emu oleja pre celú rodinu a ušetríte, okrem toho poštovné a balné zdarma

 

 

    Časté otázky         Ohlasy      Fotogaléria    Objednávka       Kontakt  
 

   Zástancovia zdravej výživy,

 a tí, ktorí sa snažia udržať si dobrú telesnú kondíciu, si robia starosti s počtom ľudí, ktorí sú závislí na liekoch a tiež s rastúcimi cenami konvenčných liečiv.
   Títo ľudia čiastočne naštartovali silnúce hnutie, ktoré si potichu kliesnilo cestu. Nastal obrovský vzostup všeobecného povedomia, keď sa začali stále viac odkrývať prírodné liečebné tajomstvá. Milióny ľudí na celom svete , ktorým záleží na dobrom zdraví, sa zaujímajú o mnohé alternatívy, ktoré ponúkajú prírodné liečivá ako homeopatická a prírodná terapia, alebo princíp holistického uzdravovania.
   Záujem o alternatívne liečebné oblasti je tiež podporovaný vedeckými inštitúciami, ktoré poskytujú širokú škálu programov týkajúcich sa naturopatie, výživy a holistické zdravovedy.
    Len málo z týchto prírodných produktov, ktoré sú v súčasnosti dostupné zákazníkom, sa môže pochváliť mnohostrannosťou jednej z najstarších látok na zemi - OLEJA EMU. Na nasledujúcich stránkach budeme skúmať niektoré z viacerých možností aplikácie, tohto zdravého oleja.

     

 © 2005-2007 LOCAL MEDIA and ...